Investování do fondů

Kolektivní investování je jedinečný způsob investování pro drobné investory, kteří by při individuálním investování neměli dostatečný kapitál na nákup podílů ve velkých akciových společnostech. Drobní investoři tak mohou požívat výhod jako investoři velcí už při vkladu 1500 Kč měsíčně. Vklady spravují profesionální fond manažeři a v případě rizika okamžitě kapitál přesouvají. Vložíte-li své peníze do fondů prostřednictvím kolektivního investování, investujete tak do min. 180 světových společností.

Při výběru vhodného fondu kolektivního investování je riziko investice téměř nulové, jelikož investujete do světové ekonomiky, která z dlouhodobého hlediska roste průměrně 8% ročně.

Jak lze investovat:

  • jednorázově (vložení vyšší částky do portfolia investičních fondů)
  • pravidelně každý měsíc již od malých částek (podobně jako u spoření, jen několikanásobně vyšším výnosem, i více jak 10% p. a.)
  • kombinovaně (kombinace obou výše uvedených možnosti)

Základní přehled nabízených podílových fondů >>

Vámi vložené finační prostředky máte kdykoliv k dispozici bez sankcí a dlouhých výpovědních lhůt, ze zákona do 15 pracovních dnů od oznámení ukončení investování. Můžete vybrat celou částku, nebo třeba jen část a kdykoliv ji opět vložit zpět do investičního podílového fondu.

Dokážeme vytvořit i hypotéku v kombinaci s investovánímdo investičních

podílových fondů. U této možnosti investování mívá klient zhruba už po 10 letech hypotéku splatit, aniž by cokoliv přeplatil na úrocích.

Chcete vědět co vše může kolektivní investování přinést právě vám? Kontaktujte nás.

Kontaktní údaje