O nás

Celý náš tým finančních poradců se zabývá zhodnocováním vašich financí. Pomocí kolektivního investování kapitálu do podílových fondů vám přinášíme výnos i více jak 10% ročně. S námi budou vaše peníze pracovat za vás. Pomůžeme vám zvolit tu nejvhodnější variantu investování.

Zajišťujeme:

Náš tým

Náš tým se skládá z 6 investičních poradců, pracujících po celé ČR. V brzké době pokryjeme svými službami i Slovenskou republiku. Kromě vzdělání v oboru investic absolvují všichni naši poradci pravidelná školení, díky kterým mají přehled o aktuálním dění na investičním trhu. A samozřejmostí je každodenní sledování finančních zpráv.

Proč investovat s námi?!

Za poměrně krátkou dobu jsme si vybudovali silnou pozici na českém trhu a získali rozsáhlou klientskou síť. Pokud se chcete dozvědět více o kolektivním investování a inovativním financování hypotéky, domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Kontaktujete-li nás, domluvíme si s vámi schůzku a nastíníme vaše možnosti. Vybereme spolu tu nejvhodnější variantu investování, nebo financování hypotéky v kombinaci s investováním do fondů.

Kontaktní údaje